Kurumsal

EcuTek Trakya; profesyonel oto geliştirme ve yazılım şirketi olup konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Atmosferik veya aşırı besleme her türlü mekanik, chiptuning elektronik motor modifiyesini aracınızan uygulamaktadır.

EcuTek Trakya, tuning endüstrisine ve otomobil meraklılarına performans otomobil motoru yönetimi teknolojisine dayalı son derece teknik ürünler sunmak için benzersiz bir beceri ve yetenek kombinasyonuyla oluşturmaktadır.

EcuTek Trakya, yüksek teknoloji ECU tuning ürünleri geliştirmek için çeşitli becerileri bir araya getirdi. EcuTek, otomotiv, mekanik, elektronik ve bilgisayar mühendislerinin yeteneklerini, bakış açılarını ve coşkularını, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kendi alanlarının başında bir araya getiriyor.

EcuTek, Subaru, Mitsubishi, Mazda ve Nissan araçları için yüksek performanslı ECU ayarlama ve yeniden eşleme programları tasarlar ve üretir. Bu programlar, standart ECU'nun gerçek ve temiz bir şekilde yeniden eşlenmesini sağlar ve araçları neredeyse her duruma uyacak şekilde ayarlar.

Tuning endüstrisindeki en büyük isimlerden bazıları EcuTek'i seçiyor. Eğitim etkinlikleri, telefon ve e-posta desteğinin yanı sıra web seminerleri aracılığıyla mükemmel destek sunuyoruz.

Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz. 

Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve sizlere vereceğimiz kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmetin tadını çıkartabilirsiniz.

Yazılım uygulanan her araç 3 yıl 100.000 km boyunca orjinale dönme, güncelleme, servis giriş çıkışları gibi durumlarda tekrar yazılıma ücret ödemez, ek olarak elektronik ünite 3 yıl boyunca garanti altına alınır. 

EcuTek Trakya firmamız otomotiv sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir.

Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

Günlük binek ve ticari araçların chiptuning ve arıza çözüm işlemleri yanında firmamız profesyonel drag ve rolling yarışlarına da araçlar hazırlamaktadır. EcuTek Trakya ChipTuning, Trakya çapında tüm yazılım firmalarını hem müşteri memnuniyetleriyle hemde profesyonel işçilik anlayışıyla geçerek trakya müşterilerinin ilk tercihi konumundadır.

ChipTuning ve DPF EGR Çözümleri sunan firmamız uygulama sonrası müşteri ilişkileriyle ve garantili işlemleriyle %100 memnuniyet başarısını göstermektedir. Otomobil, Minibüs, Kamyonet araçlarında güçlendirme ve yakıt tasarrufunun yanında araçlarda oluşan kroniksel partikül ve egr arızalarında kalıcı ve garantili çözümler sunarak müşterilerine 7/24 destek sağlamaktadır. 

ChipTuning yazılımlarımız profesyonel yazılım mühendisleri kadromuz ile her araca özel ve müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Piyasada bulunan çoğu chiptuning şirketi kopya yazılım ve amatörce hazırlanan yazılımlar ile çalışmakta olup bu tip firmalar aracınıza yarardan çok zarar verebilmektedir.

Bu nedenlerle profesyonel hizmet veren ve Türkiye yanında yurtdışına da yazılım hazırlayan firmamız müşteri memnuniyetleriyle satış sonrası 7/24 desteğiyle piyasada bilinen ve tercih edilen en iyi firmadır.

Ayrıca daha profesyonel güçlendirme isteyen müşterilerimiz için ChipTuning  modifiyesine paralel olarak bu artan gücün yere doğru ve mümkün olduğunca eksiksiz aktarımında otomobillerin en önemli parçaları olan motor, mekanik, turbo büyütme, egzantrik, piston, egzos sistemleri, filtre sistemleri, portpolish işlemleri, şanzıman ve diferansiyel oranlarının istekleriniz dahilinde, kullanım amacına ( Drag, Rally, Pist Şampiyonası, Time trail, Rolling v.b. ) uygun şekilde hesaplanması ve bu amaç da aracınıza uygun parça teminlerini ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Whatsapp Destek

Ecu Tek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?